Tải iTaksi miễn phí
Trusted

Tải iTaksi miễn phí

Du lịch và Địa phương / By İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Cập nhật: 3 tháng 1, 2018
Cài đặt 10.000 - 50.000
Version hiện tại v1.0.3
Yêu cầu Android 5.0 trở lên

Mô tả iTaksi vv1.0.3

iTaksi - Taksi ile Ulaşımın Kolay ve Güvenli Hali!

iTaksi, İstanbul Büyükşehir Belediye’si (İBB) tarafından hem yolculara hem de taksi şoförlerine olabilecek en iyi taksi yolculuğu deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Hemen yükleyin, iTaksi ile ilk yolcuğunuzu bugün yapın.

iTaksi’nin özellikleri nelerdir?

iTaksi ile ne ödeyeceğiniz önceden bilirsiniz. Taksi çağırmadan önce, “Yolculuk Hesaplama” sayfasına girerek tahmini ücret ve süre hesaplaması yapabilirsiniz.

iTaksi, size en yakın taksiyi tek dokunuş ile yönlendirir; yolda, yağmurda taksi aramak ve beklemek zorunda kalmazsınız.

iTaksi sizin farklı ihtiyaçlarınız için üç (3) farklı taksi seçeneği sunar. Klasik Sarı taksi, daha rahat yolculuklar için Turkuaz taksi, en konforlu yolculuklar için Siyah taksi.

Ödemelerinizi üç (3) farklı yöntemle yapabilirsiniz - Nakit, Kredi Kartı veya istanbulkart™. Dilediğinizi ödeme yöntemini seçebilir ve yolculuk sonunda ne kadar ödeyeceğinizi uygulama üzerinde görebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi uygulamaya eklediğiniz kartları kullanarak yapabilirsiniz.

Yolculuk sonunda şoförünüzü ve yolculuğunuzu değerlendirebilirsiniz ve deneyiminiz hakkında yorum girebilirsiniz.

Favori adresleriniz kaydedilebilirsiniz.
Sık kullandığınız adresleri isterseniz “Favori Adresler” bölümüne kaydedebilir ve taksi taleplerinizde hızlıca bu adresleri kullanabilirsiniz.

iTaksi üyesi taksilerimizde çift yönlü kamera bulunmakta ve güvenlik amacı ile ses kaydı olmaksızın görüntü kaydı almaktadır.

iTaksi ve iTaksi ile yaptığınız yolculuklar için öneri ve şikayetlerinizi, İstanbul’da Alo 153 üzerinden veya itaksi.com web sitemizden bize iletebilirsiniz.

Tìm kiếm: Tải iTaksi, tải ứng dụng iTaksi miễn phí , tải iTaksi cho điện thoại, tải iTaksi bản mới nhất, Tải iTaksi về máy, tải ứng dụng iTaksi miễn phí

Xem thêm
Download

Khách hàng đánh giá cho iTaksi

3,9
313
5
197
4
18
3
19
2
14
1
65

Tải game cùng nhà phát triển İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.

DMCA.com Protection Status